2022 4.5day traversee Jura bikepacking S-N
- Distance
- 259.14mi
- Elevation +
- 31099f
- TrailRank
- 20
mix of official GTJ and track we found on bikepacking.com Started and ended in Besancon, there we took the train.
mix of official GTJ and track we found on bikepacking.com Started and ended in Besancon, there we took the train.
Ruta circular ciclable
De Pierrefitte-sur-loire a Santenay Etapa 6: https://es.wikiloc.com/rutas-cicloturismo/etapa-6-eurovelo-6-27030737 Etapa 8: https://es.wikiloc.com/rutas-cicloturismo/etapa-8-eurovelo-6-27030951
Tappa lunga 156 chilometri e 3137 metri di dislivello positivo Col de la Madeleine (1746 metri) Col de l’Iseran (2770 metri) Col du Petit Saint-Bernard (2188 metri) Inizia una nuova giornata ed un nuovo viagg...
Share your location with friends and loved ones during an activity.
Get Wikiloc Premium Upgrade to remove AdsLa bourgogne au dénivelation des ardennes
Etapa duríssima, però també maquíssima. Per travessar el pas de Pierre Taillé (1.600m) cal arrossegar la bici durant almenys 1h per un corriol molt dret i amb pedres i graons. És un exercici feixug, sobretot si vas amb a...
A las 8:30 salgo pedaleando desde Montriond en dirección a Morzine, que para llegar voy por una pista preciosa y llana que enseguida me lleva a la entrada de este segundo pueblo. Al poco de salir de Morzine, me toca sub...
Van Place de la Pize 3, 07160 Le Cheylard, Auvergne-Rhône-Alpes, Frankrijk Naar D 132, 30960 Les Mages, Occitanië, Frankrijk
Pointe de Mirbel caminando
Etapa molt bonica. El camí cap a Corrençon i les vistes del Vercors des del Chateau son espectaculars. L'únic inconvenient és un tram de pista en molt mal estat entre St. Martin i La Chapelle i s'ha de fer empenyant la b...
Etapa curta però intensa. Hem caminat per veure els contraforts del coll de Chou. La baixada fins a St. Jean en Royans l'hem fet per carretera per un congost espectacular
Etapa variada i dura. Hi ha una part curta que s'ha d'empényer la bici degut a la forta pendent. Carreteres secundàries i pistes de muntanya. L'arribada a Rencurel és espectacular. Vistes del Vercors molt boniques
Itinéraire de Clermont-Ferrand à Le Vigan en passant par : - Col de Ceyssat - Mont Mouchet - Le Pont de Montvert - Col de la Serreyrède - Col Du Minier
Départ chatillon jusqu’à saint Laurent D’oingt puis montée jusqu’à oingt, croisement saint Paule, ville sur jarnioux,frontenas,haut de Chessy puis crête du château de chatillon.
Champis - Chardon sur de Francia festejando mi cumpleaños
Ruta de Thonon-les-Bains a Nice pasando por: - Col de Joux Plane - Col de la Colombière - Col des Aravis - Col de Saisies - Cormet de Roselend - Col de l'Iseran - Col du Mont Cenis - Col du petit Mont Cenis - Co...
En allant chercher le pain à Flat
Find trails starting or passing through your selected areas.
Get Wikiloc Premium Upgrade to remove Ads